Tola ia ‘plas’ të qarave: Vëllai nuk më flet sepse u futa në “Përputhen”

Diten e sotme, njera nga konkurrentet ka shperthyer ne lot ne Perputhen dhe shkak ka qene vellai i saj.

Tola ka rrefyer se vellai nuk i flet per faktin qe ajo u be pjese e emisionit. Ndonse ai njeh shume mire dhe e di se cfare ben ajo, serish nuk e ka pranuar kete gje.

Me pas ajo eshte prekur dhe sigurisht konkurrentet jane perpjekur ta mbeshtesin.