Tra Gjike: Aksidenti me motorr i merr jetën 18 vjeçarit Shqiptar në Itali (Video)

Mbrëmjen e djeshme në Pesaro të Italisë ka humbur jetën trag jikisht 18 vjeçari shqiptar Rusjon Kërçuku

Ai ishte student dhe punonte në një restorant si kamarier, ndërsa gjatë kthimit nga puna për në shtëpi me motorr u përp las me një shtyllë dhe fatkeqësisht humbi jetënMediat Italiane njoftojnë se aks identi ka ndodhur gjatë natës rreth orës 23:30 në rrugën Interquartieri, në pjesën e Via Pertini që të çon nga Iper Rossini në rrugën Borgheria