U fejuan së bashku! Antonela paralajmëron një surprizë me Mevlanin(VIDEO)

Antonela mbetet një nga ish konkurfentet më të zhurmshme dhe pse emisioni ka përfunduar.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Top News’ ku ka folur më shmë mbi jetën e saj dhe projektet mbi të ardhmen.

Ajo ka zbuluar se shumë shpejt do të vijë në një intervistë me Mevlanin.

Pushimet i kam kaluar single dhe për gjithë ata që më pyesin nëse u fejova me Mevlanin iu them se për momentin jam e fokusuar në projektet e mia profesionale.

Antonela nuk ka dashur të zbulojë më shumë rreth intervistës me Mevlanin megjithatë thekson se ishte mjaft e bukur dhe komode.