U kthy n’rrugë t’ZOTIT..Shkëndije Muja si aѕnjëherë më parë! Ѕhfaqet e mbuluar dhe me shami në kokë në pushimet verore

Shkëndije Muja është një figurë e njohur e ekraneve shqiptare dhe format e saj trupore janë ato që tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Por kohët e fundit Muja i ka habitur të gjithë me vendimin e saj për t’iu bashkuar fesë islame si një praktikuese e rregullt. Ndryshe nga më parë Shkëndija tani poston foto dhe video në rrjetet sociale me veshje islame, plotësisht e mbuluar dhe me shami në kokë. Tani që është verë, personazhet e njohura publike nuk humbin asnjë mundësi për të ekspozuar në rrjetet sociale pushimet e tyre dhe kur flasim për femrat edhe linjat e tyre trupore

Edhe Shkëndije Muja është duke pushuar, por ndryshe nga vitet e mëparshme ku ajo ekspozonte linjat trupore në bikini, ajo tani është shfaqur e mbuluar, me shami në kokë dhe e veshur me streçe të zeza e me një bluzë me mëngë të gjata. Ajo shihet me make up në fytyrë dhe me një kapele mbi kokë për ta mbrojtur nga rrezet e diellit.