U shfaqën në krah të njëri-tjetrit duke bërë shumë bujë! Shikoni reagimin e Borës kur pyetet nga gazetari për një ribashkim me aktorin (VIDEO)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, më në fund ishin të pranishëm në një ngjarje të rëndësishme të modës.

Në sfilatën e Valdrin Sahitit, Donaldi dhe Bora hynë të ndarë. Parakalimi i tyre në tepihun e kuq mori vëmendje, sidomos ai i prezantueses së njohur.

Fillimisht, aktori Veshaj nuk nguroi që të flas para kamerës sonë dhe të thotë disa fjalë për punën e Valdrinit.

Por, Donaldi nuk i shpëtoi pyetjes së pashmangshme për Borën.

Ndryshe nga Donaldi, Bora i iki kamerës së T7, dhe pyetjes së gazetarit Liridon Spahiu.

Se si ka reaguar, e kuptoni duke klikuar në video.