U tha se do të martohen shumë shpejt, por Luana dhe Krenari janë ndarë?! Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Luana Vjollca ka vite që përflitet për lidhjen e dashurisë me Krenar Çoçajn.

Ndonëse shpesh janë fotografuar së bashku, moderatorja shqiptare ka zgjedhur që në asnjë intervistë të mos flas për të.

Në një kërkim të bërë në rrjetet e tyre sociale, shihet qartë se dyshja nuk po ndjekin më njëri-tjetrin në “Instagram”, ndërsa Krenari ka zgjedhur të ndjekë vetëm motrën e Luanës, Marinën dhe Getoar Selimin.

Ndoshta mund të jetë thjesht një kamuflim, për të mos u përfolur shumë.

Ndërsa sa i përket Luana Vjollcës në punën e saj si moderatore, ajo do të rikthehet me emision në ri të muajin shtator por që nuk ka zbuluar detaje se për çfarë bëhet fjalë.