Un jam ‘NANA’ se kur jam zhvesh une komplet këto të rejat skan dit me lexu

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili gjate intervistes se fundit ka folur per jeten e saj private dhe publike, Adelina u shpreh se vajzat ne ditet e sotme po e teprojn shumë duke i treguar të pasmet, transmeton gazetaonline.

‘Kur i kam tregu të pasmet unë, femnat ne Kosovë nuk kanë ditë shkrim as lexim.’