Urimin që Marina i bëri sot Luanës për ditëlindje ruajeni t’ja bëni dhe ju motrës suaj

Luana Vjollca feston sot 30-vjetorin. Në këtë ditë speciale Luana ka marrë urime të shumta, por sigurisht ndër më të veçantit ka qenë ai i Marinës.

“Gëzuar ditëlindjen motrës që ka motrën më të mirë në botë. Lumturine e botes te uroj Luanesha jone! Te dua pafund ”, ka shkruar Marina duke publikuar një foto të tyre të vjetër nga pushimet.

Luana e festoi ditëlindjen e saj në mesnatë mes miqve e kolegëve.