Vajza që ‘çmendi’ djemtë e “Për’puthen”, dikur ishte konkurrente në një program tjetër

Shpesh ka ndodhur qe konkurrentet e “Per’puthen” t’i kemi parë diku tjetër me parë.

Kështu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bionde e cila u pëlqye shumë nga meshkujt sapo u fut në program.

Në rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në X Factor dhe me zërin melodioz ka lënë jurinë pa fjalë.