Vajzat e Danit ia qesin ‘flakën’, kaq të bukura janë! (FOTO)

Ramadan Krasniqi është këngëtari nga Peja e që në publik njihet me emrin artistik, Dani.

Ai është një ndër më të pëlqyerit dhe këngët e tij dëgjohen përherë me nostalgji nga publiku, përcjell ORAinfo.

Dani komentohet shumë edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ek spozojë në rrjete sociale.

Sot, ai ka dalë së bashku me fëmijët, e vajzat e tij marrin gjithë vëmendjen me pamjet./ORAinfo