Vajzë apo djalë? Geti dhe Marina prindër të…

Pas një lidhjeje gjashtë vjeçare, familja po zgjerohet!Geti dhe Marina shumë shpejt nuk do të ‘lodhen’ më me pyetjen e zakonshme shqiptare për fëmijë, e cila veçse iu shtua nga martesa në shtator të 2017-ës.

Nuk është më sekret se çifti do të bëhen prindër.

Ndonëse Marina ia ka dalë suksesshëm të mbajë hermetike pritjen e ëmbël në katër muajt e parë, detaje të tjera janë bërë të ditura.

Djalë apo vajzë? Edhë këtë merak po ua heqim sot.

Burime të sigurta të Prive.al kanë saktësuar gjininë e foshnjes që pret prezantuesja e njohur.

Geti dhe Marina do të bëhen prindër të një vajze.