Vdes brenda kampit të muxhahedinëve 64-vjeçari, u copëtua nga makina e plehrave! Policia fsheh ngjarjen

Një ngjarje ee rëndë është regjistruar ditën e shtunë brenda kampit të muxhahedinëve. Mësohet se një punonjës i pastrimit të plehrave ka gjetur vdekjen tragjikisht. Ai është coopëtuar nga makina e plehrave. Bëhet fjalë për Shaban Tenin 64 vjeç.

Gjatë kohës që gjendej brenda kampit të muhaxheidinëve është bllokuar makineria e shkarkimit të plehrave. BW shkruan se ai ka shkuar ta vajisë dhe gjatë punës dikush ka lëvizur levën çka ka bërë qe 64 vjeçari të tërhiqet nga makineria te përfundoje ne plehra i pa jetë.

Ndërkohë policia nuk ka reaguar prej dy ditësh për ngjarjen e rëndë.