Video e modeles që hante jashtëqitjen e sheikut për 40.000$ u bë virale, 23-vjeçarja i jep fund jetës (FOTO)

Një skandal i fundit në Dubai që ka bërë bujë në të gjithë botën, ka çuar në një ngjarje tragjike. Mona Kizz vajza e cila u shfaq në videon kontraverse të Dubait duke ngrënë jashtëqitjen e një sheiku për 40.000$ i ka dhënë fund jetës.

Në mediat e huaja është publikuar një video ku supozohet të jetë modelja, duke u hedhur nga ballkoni i apartamentit të saj.

Sipas raportimeve apo burimeve ekskluzive, Mona Kizz kreu vetëvrasje duke u hedhur nga ballkoni i saj të dielën.

Një hetim i mëtejshëm po vijon për të zbardhur ngjarjen.

Autoritetet përkatëse janë duke kërkuar për njerëzit që morën pjesë në festën në Dubai.

23-vjeçarja nga Uganda u hodh nga ballkoni i apartamentit të saj dhe vdiq menjëherë.

Monic Karungi, e njohur si Mona Kizz sipas Routine Blast, u hodh nga kati i shtatë i ndërtesës Al Fahad në Dubai, duke vrarë veten pas publikimit të videos rrëqethëse të Dubai Porta Potty.