Video Exlusive “Dy dashuri”, përveç Arborit, Bora Zemani na njofton me dashurinë e dytë

Bora Zemani është bërë njëra ndër moderatoret më të dashura nga publiku ku më së shumti u njoh nga emisioni “Për’puthen”, ku morën famë shumë personazhe

E, derisa të jenë vip shqiptarë patjetër që do të jenë në qendër të vëmendjes dhe si të tillë edhe Bora është pjesë e lajmeve të medias rozë.

Pas ndarjes me prezantusesin e njohur të “Binjakëve”, Donald Veshaj, Bora na zbuloi se kë e ka dashuri të dytë pas djalit nga lidhja e parë.

Ajo ka postuar një fotografi në InstaStory ku kanë pozuar Arbori I vogël krahë dajës, dhe Bora ka shkruar: “dy dashuri” kështu na tregoi se në këto kohë vëllau dhe djali janë dashuritë e saj që po i qëndrojnë afër.