Vipat e Bllokut demaskojne Ana Kauri pa fotoshop, na la pa fjalë! (FOTO)

Që kur beri ndërhyrje Ana Kauri u kthye ne një nga vajzat me të komentuara.Ish konkurrentja e Përputhen, po cilësohet si një nderë femrat me të bukura por edhe me se.ksi, shkruan InfoKosova.Së fundi Bora Zemani e mori si imazh për të reklamuar linjën e re të bikineve “BZzz”.Faqja “Vipat e Bllokut” demaskuan sot Anën, teksa kishin berë krahasimin e një fotografi live dhe ajo që hedhin në instagram