Virusi ia merr jetën edhe Edmondit 31-vjeçar

Viktima e radhës nga ky virus ishte edhe Edomondi, për të cilin njoftoi shoqja e tij Dafina Boja

Lajmin për vdekjen e Edmondit e ka dhënë përmes një postimi shoqja e tij, Dafina Boja, e cila ka kërkuar që të vaksionohemi, pasi virusi nuk po njeh moshë.

Postimi i plotë:

Edmondin e kom pas goxha shok edhe njekohesisht koleg ne fakultet (Shtul) .

Edmondi sot ka nderru jete ne moshen 31 vjeqare dhe humbi betejen me Covid.

O ju njerez merreni vakcinen e mos boni llaf se Covid-i spo njeh moshe e nuk o hajgare kjo pune.

Inshallah Allahu ka me te shperbly me Xhehnnet shoku jem😔