Vrasja e studentes nga bashkëshorti në Greqi, dyshohet se i shoqi e tradhtonte me një transgjinore! Njihuni me Emanuelën

Nuk kanë fund detajet nga vrasja e studentes britanike Caroline nga bashkëshorti i saj në Greqi. Së fundmi, mediat greke kanë raportuar se Babis Anagnostopoulos shoqërohej me një transgjinore në zonën ku ai jetonte.

Ajo njihej me emrin Emmanuela me të cilin ishte njohur jo shumë kohë më parë. Gjithashtu mediat kanë publikuar dhe disa foto të saj me veshje intime.

Bëhet e ditur se këto foto ajo i kishte shkëmbyer edhe me bashkëshortin e Caroline në telefon. Këto informacione, policia greke i ka mohuar.

Por Emannuela ka pranuar për mediat njohjen me pilotin me të cilin kishte shkuar disa herë. Edhe nga ana e Babis nuk ka asnjë reagim lidhur me këto informacione.

Vrasja e Caroline më shumë se një muaj më parë tronditi Greqinë. Bashkëshorti i saj, Babis Anagnostopoulos e mbajti të fshehtë për shumë ditë vrasjen e të shoqes duke krijuar skenarë të shumtë përpara policisë.

Pasi u mblodhën të gjithë provat, ai u detyrua që të rrëfejë krimin.