Zbulohet partneri i Shqipes, dyshja kapen mat në Dubai!

Ka disa ditë që, Shqipe Hysenaj, është duke i shijuar pushimet në njërin nga vendet më luksoze siç është Dubai.

Hysenaj është njëra prej protaginosteve që bëri bujë më të madhe ne emisionin e dashurisë “Për’puthen”, shkruan “Kosovarja”.

Hyri me qëllimin për të gjetur dashurinë e jetes por që si kësaj dhe ashtu si vajzave të tjera nuk i shkoi mirë me djemt dhe doli beqare nga emisioni, por si duket dashurinë tani e ka gjetur jashtë.

Bukuroshja është pyetur nga ndjeksit e saj se nën shoqërinë e kujt është atje, Shqipja pati treguar se është me dikë por pa zbuluar kush.

Së fundi, ka qenë “Prive,al”, që e nxjerri zbuluar bukuroshen.

Faqja e tyre ka postuar disa fotografi dersa Shqipja është nën shoqërinë e një burri derisa po i shijonin plazhën.
Por, kush është burri krahë saj në të vërtet mbetet të shihet nëse do e zbuloj ish – konkuretja.